نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
topled.ir
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۵۹:۴۰

رفتن به تور اروپا جزو خاص ترين تورهاي مسافرتي مي باشد. قاره اروپا با دارا بودن آب و هوايي فوق العاده، طبيعتي بي نظير و جاذبه هاي گردشگري بيشمار، سالانه ميزبان تعداد زيادي گردشگر از سراسر جهان مي باشد. تعدادي از كشورهاي توريستي معروف اروپا عبارتند از فرانسه، انگلستان، اسپانيا، پرتغال، ايتاليا، روسيه، ارمنستان،آذربايجان و... 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۴:۰۳

باتومي شهري بندري بر كرانه درياي سياه و در كشور گرجستان است و در جنوب غربي گرجستان و در ساحل درياي سياه واقع شده است و از طريق اين بندر ارتباطات تجاري و مسافرتي خود را با قاره اروپا وديگر قاره ها انجام مي دهد.باتومي را مي توان يكي از زيباترين و توريست پذيرترين بنادر و شهر هاي قفقاز ناميد. 
دولت گرجستان در سال هاي اخير با برنامه ريزي هاي توريستي عالي شهر باتومي را با تمام زيبايي هاي اين شهر به دنيا معرفي كرده است.خصوصا تور باتومي طرفداران زيادي را در بين مسافران ايراني به دست آورده است.يكي از پرطرفداراترين جاذبه هاي تور باتومي ساحل دريا و بلوار اصلي شهر مي باشد. 
از ديگر جاذبه هاي گردشگري باتومي كه گردشگران را ترغيب مي كند كه تور باتومي را براي سفر خود انتخاب كنند مي توان به قلعه باستاني گونيو آپاپساروس، ز Makhuntseti ، باغ گياه شناسي، پارك دلفينها، آكواريوم باتومي ، مسجد قديمي ، كليساهاي ارتودكس و ارمني و كاتوليك، پارك آبي، پارك ۶ مي و درياچه نوريگلي Nurigeli اشاره كرد. 
براي انتخاب سفر باتومي از نظر آب و هوايي بايد بدانيد كه آب و هواي باتومي به شدت تحت تاثير جريانهاي هوايي درياي سياه است، در نتيجه بارش عمده باران در اكثر فصول سال امري عادي است. آب و هوا در باتومي جنب قاره اي است ،اين بارش عمده باتومي را به مرطوب ترين شهر گرجستان تبديل كرده است. متوسط دماي هوا در باتومي ۱۴ درجه سانتيگراد(57درجه فا) است. سردترين ماه سال در باتومي ژانويه با دماي متوسط ۷ درجه سانتيگراد و اوت گرمترين ماه با دماي متوسط ۲۲ درجه سانتيگراد است. كمترين و بيشترين دماي ثبت شده در باتومي به ترتيب -۶ و ۴۰ درجه سانتيگراد است. بارش متوسط سالانه باتومي ۲۷۱۸ ميلي‌متر و مرطوب ترين ماه سال سپتامبر با بارش ۳۳۵ ميلي‌متر است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۱۳:۰۲

تفليس، پايتخت كشور گرجستان است كه دو سه سالي است ،تور تفليس به جمع تورهاي مورد علاقه ايرانيان براي مسافرت خارجي تبديل شده است. تفليس در 120 كيلومتري رشته كوه قفقاز بزرگ و 250 كيلومتري درياي سياه قرار دارد. 
تفليس در دو طرف ساحل رود كر در درون دره‌اي گسترده‌ است. اين رود كه از كوه هاي كردستان تركيه سرچشمه مي‌گيرد به طول 36 كيلومتر در شهر جاري است. از لحاظ آب و هوايي بايد به مسافران تور تفليس گفت كه آب و هواي تفليس تقريبا جنب قاره اي است و آب و هواي شهر تحت تاثير دو هواي خشك از شرق وهواي مرطوب جنب قاره اي از غرب قرار دارد. 
از جاذبه هاي گردشگري تور تفليس كه سفر تفليس را ميان گردشگران تور تفليس پر طرفدار مي كند مي توان به ميدان آزادي و خيابان روستاويلي، آتشكده تفليس، درياچه ليسي و حمام هاي سولفور اشاره كرد. تفليس داراي فرودگاهي است كه در 18 كيلومتري اين شهر واقع شده است و در سال 2010 به عنوان فرودگاه برتر در اروپاي شرقي، كشورهاي هم سود و خاورميانه معرفي شد. 
در داخل شهر هم مسافران تور تفليس مي توانند از اتوبوس، تاكسي و مترو استفاده كنند. اطلاعات راجع به نام ايستگاه ها روي شيشه هاي اتوبوس نوشته شده است. مسير انتقال لوله نفت از درياي خزر به اروپا از شهر تفليس عبور كرده است و از اين نظر هنوز نقش سنتي ترانزيتي بين شرق و غرب را اجرا مي نمايد. با توجه به موقعيت جغرافيايي اين شهر سال هاي زيادي زير سلطه ي حكومت ها و امپراطوري هاي متعددي قرار گرفته است و از اين رو سنت و آداب و رسوم آن ها از تمدن هاي غربي و شرقي الهام زيادي گرفته است كه اين تنوع را شما گردشگران عزيز تور تفليس به خوبي در تمام سطح شهر از فرهنگ مردم تا معماري سازه ها مي نوانيد احساس كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۰:۰۵
در اين بخش از سايت قصد داريم اطلاعاتي كلي در رابطه كشور آلمان در ‏اختيار گردشگران تور آلمان همچنين كاربران سايت لحظه آخر قرار دهيم. آلمان يكي از كشور هاي اروپايي مي باشد كه به سبب دارا بودن جاذبه ‏هاي فراوان سالانه ميزبان تعداد زيادي توريست از اقسي نقاط جهان است ‏و ايرانيان زيادي هم در سال هاي اخير با تور آلمان به اين كشور سفر مي ‏كنند. 
نام رسمي كشور آلمان جمهوري فدرال آلمان است و اين كشور پس از ‏پايان جنگ جهاني دوم به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم شد. اگر شما ‏نيز قصد سفر با تور آلمان را داريد بايد بدانيد كه شهر برلين پايتخت اين ‏كشور است و زبان رسمي اين كشور آلماني است، مردم نيز به اين زبان ‏صحبت مي كنند و لازم به ذكر است كه اغلب آن ها به زبان انگليسي هم ‏مسلط اند همچنين خوب است بدانيد دين اغلب مردم كشور آلمان ‏مسيحيت مي باشد  
همچنين لازم به ذكر است كشور آلمان يكي از اعضاي سازمان ملل متحد، ‏ناتو همچنين گروه هاي هشت و ‏‎5+1‎‏ مي باشد. همانطور كه پيش تر گفتيم اين كشور جاذبه هاي زيادي را در خود جاي ‏داده است كه گردشگران زيادي با تور آلمان سفر مي كنند تا از آن ها بازديد ‏كنند برخي از آن ها عبارتند از دروازه براندبورگ برلين (‏Berlin’s ‎Brandenburg Gate‏)، كليساي جامع كلن (‏Kolner Dom-Cologne ‎Cathedral‏)، 
جنگل سياه (‏Black Forest‏)، قلعه نيوشوانشتاين (‏Neuschwanstein Casel‏)، ‏اروپا پارك آلمان (‏Europa-Park‏) و غيره. گردشگراني كه با تور آلمان به اين كشور سفر مي كنند مي توانند اجناس ‏زير را به عنوان سوغاتي از اين كشور خريداري كنند. محصولات برند آديداس، محصولات برند پوما، شكلات هاي معروف آلماني، ‏تكه هاي ديوار برلين آلمان، شال و روسري هاي برند فراس، ظروف ‏آشپزخانه، ظروف كريستال آلماني، محصولات برند ‏H&M، عطر و ادكلن برند ‏هوگو بوس و غيره.‏
موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۰:۳۳

تابلو LED از مجموعه اي ديود هاي نوراني تشكيل شده كه در يك صفحه ي به صورت ماتريسي قرار داده شده اند و به وسيله ي يك برنامه رايانه اي تصاوير و نوشته ها را روي آن نمايش داده مي شود. بارز ترين مشخصه ي تابلو  LED جذابيت و پر بازده بودن آن است و نقش اين تابلو ها (تابلو LED) در تغيير و رونق كسب و كار و تبليغات اين روز ها انكار نا پذير است. تابلو هاي پيام نمايled روان امروزه به عنوان ابزار اطلاع رساني در اكثر مغازه ها و در سر درب انها استفاده مي شود و آن فروشگاه و مكان به شرح فعاليت خدماتي خود مي پردازد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ehsan khodayari
تاريخ: ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۸:۵۵

امروزه تابلو ال اي دي يكي از پركاربردترين انواع تابلوهاي تبليغاتي هستند كه به عنوان جايگزين مناسبي براي تابلوهاي نئون پا به عرصه ظهور گذاشتند.

از مزاياي تابلوهاي ال اي دي ثابت نسبت به تابلو نئون مي توان به نور زيباتر، دوام بيشتر، مصرف كمتر و تعمير آسانتر آن اشاره كرد. همچنين جهت ساخت تابلو ال اي دي ثابت نياز به فضا و تجهيزات كمتري نيز مي باشد و اين امر باعث شده تا براحتي افراد بتوانند اقدام به توليد اين نوع از تابلوها نمايند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاي وبلاگ